Instalatérské práce

Instalujeme vodní filtry Atlas

Instalujeme vodní filtry Atlas

V oblasti instalatérských prací v okrese Vyškov jsme pro Vás připravili novou službu, která jistě potěší nejen ty, co používají domácí vodárny, studny, ale i všechny obyvatele, kteří používají vodu z  veřejného vodovodního řadu. Ve Vyškově a v okolí v rámci realizace oprav či instalace nových zařízení v oblasti instalatérských prací instalujeme vodní filtry Atlas. Vodní filtry Altas mají široké použití, kdy je lze dle typu použít na železitou vodu, na rez a zákal, písek a další mechanické či bakteriologické nečistoty.

Využíváme vibrační desku Lumag

Využíváme vibrační desku Lumag

V rámci oprav kanalizací či kanalizačních systémů, realizace  výkopových prací včetně terénních úprav využíváme vibrační desku Lumag. Vibrační deska patří mezi hutnící stroje, tj. stroje určené pro hutnění zemin nebo živic (asfalt). Pracovní částí je ocelová nebo ocelolitinová deska (též plotna), na které je umístěn vibrátor, nejčastěji poháněný spalovacím motorem. Vlivem vibrací se deska pohybuje a současně tyto vibrace přenáší na hutněný materiál. Díky vibrační desce jsou povrchy připraveny pro následující, např. zahradnické úpravy podstatně efektivněji.

Instalatérské práce Vyškov

Provádíme instalatérské práce v okrese Vyškov. Ať již se jedná o opravu umyvadla, jeho odtok, nesprávně odteíkající toaleta či ucpaná výlevka ze sprchového koutu, jsme Vám k dispozici každý den nonstop. Provádím veškeré instalatérské práce včetně revizí, oprav a čištění kanalizací a nebo v oblasti topenářských prací. Rád Vám pomohu se stávajícím problémem, stanovím jeho nejvhodnější řešení a navrhnu nezávaznou cenovou kalkulaci.